Можливість для людей з України
Logo Alpha Fyzio NDCA s. r. o.

Fyzioterapeut

Alpha Fyzio NDCA s. r. o.

Miesto práce
Dvory, Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Jún / Júl 2024
Od 1 070 EUR/mesiac+ variabilná zložka do 3€ /odpracovaná hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníkov prevádzky, ktorí vyhľadávajú pomoc pri bolestiach pohybového systému, v pooperačných stavoch, pri bolestiach hlavy, svalov a kĺbov.

Plusom je záujem alebo skúsenosti v oblasti gynekologickej fyzioterapie.

Tvorba obsahu (fotka, krátke video na fyzio tému, blog) na sociálne siete spolu s marketingovým tímom.

  • priemer očakávaných odpracovaných hodín: 80hod.
  • pobyt v práci iba v prípade zákazníkov
  • časový fond 140hod.
  • stabilný plat aj variabilná zložka
  • do 20 dní platenej dovolenky + 5 dní na lekára + odvody
  • pravidelné interné školenia

Informácie o výberovom konaní

K prihláseniu sa na pohovor zašlite prosím aj vaše CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Komunikatívnosť, empatia, chuť a motiváciu vzdelávať sa

V Alpha Fyzio poskytujeme efektívnu, bezpečnú a evidence-based starostlivosť pre ľudí trpiacich poruchami pohybového systému. V súčasnosti poskytujeme našu starostlivosť na troch prevádzkach a pre viac ako 7,000 zamestnancov v 12 spoločnostiach po celom Slovensku. Starostlivosť budujeme a poskytujeme v ekosystéme, ktorý pacientom prináša pohodlie, dostupnosť, efektivitu a bezpečie pri ich bolestiach a ťažkostiach. Zakladáme si na odbornom a empatickom prístupe s cieľom poskytnúť čo najvyššiu kvalitu a zážitok z poskytovanej terapie.

Chceš aj ty poskytovať kvalitnú starostlivosť, mať samostatnosť a podporu skvelého tímu? PRIDAJ SA KU NÁM.

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Duda
Tel.: +421917355891
E-mail: poslať životopis
ID: 4817888  Dátum zverejnenia: 28.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac