Можливість для людей з України
Logo BG-Graspointner s. r. o.

Betonár-pracovník vo výrobe, obsluha vibrolisu

BG-Graspointner s. r. o.

Miesto práce
BG-Graspointner, Kuchyňa
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 700 EUR/mesiacmesačné prémie a príplatky, stravenky, 13.platov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba betónových žľabov a príslušenstva. Výroba buď automaticky vibrolisom alebo v menších formách ručne. Iné pomocné práce pri výrobe.

Jednosmenná prevádzka, 13 platov, mesačné prémiové ohodnotenie, stravenky ,firemné akcie, odmeny pri výročiach, životných jubileách, udalostiach, dobrý kolektív

Kontaktovať vedúceho výroby Ing.Ulricha 0917 620 461 alebo Ing.Wirtha 0905 402 328

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

chuť pracovať

Spoločnosť BG-Graspointner s.r.o., so sídlom v Kuchyni na Záhorí vznikla v r.1996. Je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskej BG-Graspointner GmbH - popredného výrobcu prvkov pre povrchové odvodnenie v Rakúsku.
BG-Graspointner s.r.o., je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vyrába, dováža a predáva BG - Betónové odtokové a káblové žľaby ako aj rôzne betónové výrobky ako odlučovače, lapače tukov, šachty zo sesterskej spoločnosti v Seredi. Za dlhoročného pôsobenia na slovenskom trhu sa naša spoločnosť stala lídrom na trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Wirth
Tel.: +421905402328
E-mail: poslať životopis
ID: 4829187  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac