Accountant/Účtovník

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacfinálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu? Baví Vás účtovníctvo a práca s číslami? Chcete sa vzdelávať a rásť spolu s nami? U nás ako účtovník/-čka budete zodpovedný/-á za vedenie účtovníctva v súlade s legislatívnymi požiadavkami, opatreniami a zásadami spoločnosti.​

Vašou náplňou práce bude:

- účtovanie bankových výpisov,

- účtovanie a predkontovanie faktúr za služby a ich evidencia,

- účtovanie investičných faktúr

- účasť na pravidelných mesačných závierkach a ročnej závierke, spolupráca s externými a internými audítormi

- kontrola a likvidácia faktúr,

- práca so systémom SAP

- archivácia

- letná a zimná odmena do výšky 10% zo základného ročného platu,                                                  - benefitná kafetéria v hodnote 50,-E ročne

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier),

  • odmena za doporučenie nového zamestnanca,
  • odmeny pri príležitosti pracovného jubilea.

Prosím zadajte do Vášho prehliadača nasledovný link. Prostredníctvom neho reagujte na zverejnenú inzerciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax na podobnej pozícií výhodou

skúsenosť s vedením účtovníctva

znalosť účtovných štandardov

znalosť legislatívy z oblastí účtovníctva, daní

skúsenosti s programom SAP - výhodou

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816820  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac