Logo Giovani Essenze, s. r. o.

Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom

Giovani Essenze, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme pomocného kreatívneho web designéra a pomocného pracovníka pre prácu s webom.
  • Budete nahrávať produkty na stránky základne práce v HTML kóde, nahrávať rôzne bannerové obrázky na stránky webu, spravovať sociálne siete, rozposielať a asistovať pri tvorbe newsletterov a komunikovať s prekladateľmi.
  • Taktiež budete pracovať s tabuľkami a poskytovať denne reporting nadriadenému.
  • Je nutná excelentná znalosť práce s počítačom, slovenského jazyka slovom aj písmom a výhodou je znalosť shoptetovej platformy webu.
  • Táto pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.

Príklady ďalšej náplne práce:

  • Tvorba grafických dizajnov pre web a sociálne siete.
  • Programovanie a úprava kódu na web stránkach.
  • Spolupráca s marketingovým tímom pri tvorbe a plánovaní kampaní.
  • Testovanie a kontrola funkčnosti web stránok.

Pracovná doba pre pozíciu Kreatívny web designer a pomocný pracovník pre prácu s webom je obvykle 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Od 8:00 do 16:30 hod.

  • Stabilná pracovná pozícia
  • Veľmi dobrý plat v porovnaní s inými podobnými pracovnými pozíciami
  • Práca v príjemnom a novom pracovnom prostredí
  • Možnosť platového rastu
  • Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Zvýhodnený môže byť aj uchádzač s predošlými skúsenosťami v danej oblasti.

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Asertivita
  • Logické myslenie
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Pracovitosť
  • Samostatnosť
  • Schopnosť pracovať premyslene a bez chýb
  • Typicky požadované vzdelanie: ideálne vzdelanie v oblasti web designu alebo príbuznej oblasti
  • Hard skills: výhodou sú skúsenosti s grafickými programami (Adobe Photoshop, Illustrator), skúsenosti s kódovaním v HTML, CSS, Javascript
  • Soft skills: Kreativita, komunikatívnosť, tímová spolupráca, riešenie problémov

Ein Unternehmen, das sich auf den Internetverkauf in mehreren EU-Ländern konzentriert. Es handelt sich um ein stabiles Unternehmen mit einer schnell wachsenden Marke.

Spoločnosť zameraná na internetový predaj vo viacerých krajinách EÚ. Stabilná firma s rýchlo rastúcou značkou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kviatkovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4829773  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac