Čašník/čašníčka

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Smrekovica, Liptovská Osada
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacDohodnutá mesačná mzda + príplatky za prácu v sobotu/nedeľu a sviatok. Po uplynutí skúšobnej doby nárok na benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha klientov v jedálni a bare prevádzky. Príjemná, nápomocná a ústretová komunikácia s klientami. Dodržiavanie jednotných zásad obsluhy.
Spracovanie počtu stravníkov.
Pripravuje bufetové stoly- raňajky, obedy, večere.
Výnos jedla z kuchyne, dokladanie švédskych stolov pri raňajkách.
Stolovanie a príprava jedálne. Udržuje poriadok a čistotu na pracovisku, čistotu malého a veľkého stolného inventára, ktorý podľa potreby obmieňa, dopĺňa a ošetruje.
Pri obsluhe klientov ponúka nápoje, prípadne iné drobné občerstvenie.
Vedenie predpísanej evidencie a hospodárenie s potravinami.
Pri výkone svojej práce zamestnanec dodržiava hygienické predpisy, osobnú hygienu, predpisy BOZP , PO a HCCP.
Práca s hotovosťou, podpísaná dohoda o hmotnej zodpovednosti.

Stravovanie zabezpečené zamestnávateľom za symbolickú úhradu.
Po odpracovaní určitého obdobia nárok na benefitný systém zamestnávateľa v zmysle platnej Vnútornej smernice o odmeňovaní.
Doprava Podsuchá - Smrekovica zabezpečená zamestnávateľom.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytujúca pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu pre svoj Hotel Granit Smrekovica príjme do zamestnania šikovného čašníka/ čašníčku s príjemným vystupovaním. Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu.
Životopisy môžete posielať na adresu:
[email protected]
Kontakt: 0914 324 197

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia, SŠ v odbore čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie.
Ochota.
Komunikatívnosť a milý prístup.
Zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Blašková
Tel.: +421915841886
E-mail: poslať životopis
ID: 4830942  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac