Hľadáme skúseného obchodného manažéra pre úspešnú spoločnosť s perspektívou rastu

INFOCAR a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
jún 2024
1 100 - 1 900 EUR/mesiacOkrem hrubej mzdy ponúkame aj veľmi zaujímavé provízne mesačné odmeny podľa dosiahnutých obchodných výsledkov + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Obchodného manažéra, ktorý bude:

- Aktívne vyhľadávať nových klientov a starostlivo sa starať o stálych klientov

- Riešiť obchodné prípady a vypracovávať obchodné ponuky

- Navštevovať zákazníkov a prezentovať služby a produktov zamerané na GPS monitorovanie vozidiel

- Šetriť náklady a zvyšovať efektívnosť prevádzky firemných automobilov

- Pravidelne reportovať nadriadenému a organizovať školenia pre klientov

- Mapovať trh a prispievať k rozvoju spoločnosti

Na pozícii Obchodného manažéra budeš mať typický deň, ktorý bude zahŕňať:

- Plánovanie a realizovanie obchodných schôdzok s klientami

- Vyhodnocovanie trhu a sledovanie konkurencie

- Príprava a odosielanie obchodných ponúk

- Komunikácia s oddeleniami vo firme a koordinácia aktivít

Pracovná doba pre pozíciu Obchodný manažér bude:

- Pracovný čas od pondelka do piatku

- 8-hodinová pracovná doba s možnosťou flexibilného prístupu

Ak ťa zaujala táto pracovná pozícia, tešíme sa na tvoju odpoveď.

- Získaj podporu stabilnej spoločnosti s 25 ročnými skúsenosťami a know-how vlastného vývoja a výroby.

- Využi štandardné pracovné nástroje ako firemné vozidlo, mob. telefón, notebook, stravné lístky a ďalšie.

- Získaj telemarketingovú podporu a bezplatné zaškolenie na pracovnú pozíciu s dôrazom na obchodné zručnosti.

- Pracuj v zaujímavej perspektívne sa rozvíjajúcej oblasti IT v mladom kolektíve a získaj možnosť profesionálneho rastu.

- Uži si motivačné mzdové ohodnotenie a firemné team-buildingové akcie.

- Okrem toho, využi aj ďalšie benefity, ako flexibilný pracovný čas, home office, zdravotné poistenie, príspevok na športové aktivity a mnoho ďalších.

Zaslať životopis na uvedený mail, vybraní uchádzači budú pozvaní do výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, elektrotechnické, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 ročná prax v obchodnej oblasti, práca v teréne medzi zákazníkmi

Hľadáme skúseného obchodného manažéra:

- Obchodné skúsenosti (aktívny predaj)

- Prax v priamom predaji (min.2 roky)

- Samostatnosť a flexibilita

- Spoľahlivosť, zodpovednosť a príjemné vystupovanie

- Proklientská orientácia

Ty máš skúsenosti?

25. ročná slovenská spoločnosť INFOCAR a.s. zaoberajúca sa vývojom a predajom vlastných IT riešení v oblasti dopravy, telematiky, službami spojenými s GPS monitoringom.
Viac info nájdete na: www.infocar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4829831  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac