Logo KAMIR s.r.o.

Technik stavebnej výroby

KAMIR s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizovanie postupu prác stavebného diela, kontrola vykonaných prác
• zabezpečenie materiálneho zásobovania stavby a strojového vybavnie
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP na stavbe
• zostavovanie výkazov stavby (evidencia dochádzky, dodávky materiálu, strojov a mechanizácie, poddodávateľov)
• dohľad nad dodržiavaním kvality vykonaných prác

Nie je nutná predchádzajúca prax vo vedúcej pozícii, stačí všeobecná znalosť stavebnej výroby.

Požaduje sa však vysoké pracovné nasadenie, lojalita a chuť pracovať.

• nástupnú mzdu od 1 900€/netto/mesiac
• hradené ubytovanie
• automobil, telefón
• spolupodielalnie sa na zisku zo zákazky
• ďalšie zamestnanecké benefity

• podieľa sa na zisku nami vykonaných prác

• platené ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktivita a samostatnosť pri plnení úloh
• vysoké pracovné nasadenie
• riadenie pracovného kolektívu

Firma KAMIR s.r.o. patrí k lídrom na trhu v stavebníctve - v odvetví omietok. Špecializujeme sa na strojovú aplikáciu všetkých druhov omietok.
Prevádzkujeme servis a veľkoobchod pre omietkárov, kde ponúkame špecializovaný sortiment za bezkonkurenčné ceny.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. MIRKO Kašubjak
Tel.: +421918443675
E-mail: poslať životopis
ID: 4829077  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac