Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Pracuj ako operátor logistiky Atraktívny príjem 1 300 € mesačne 13. a 14. plat (#p247)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 025 EUR/mesiac(zákl. mzda 1 025 € + bonusy a príplatky)
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme radi, že Ti môžeme predstaviť naše atraktívne pracovné podmienky, ktoré zahŕňajú konkurenčnú základnú mzdu a rôzne bonusy a príplatky za prácu v neštandardných zmenách.

V našej spoločnosti si ceníme individuálny prístup k našim zamestnancom a podporujeme ich osobný rozvoj!

Aká bude Tvoja pracovná činnosť?
Zodpovednosť za dodržanie presnej sekvencie a poradia materiálu podľa manifestu od zákazníka so 100 % -tnou spoľahlivosťou.
  • Zabezpečenie primeranej starostlivosti o VZV, vrátane denných údržbových prác a ich skladovania v hale. Denným vykonávaním rutinnej prehliadky a testovania VZV zabezpečuje ich bezproblémovú prevádzku.
  • Označovanie a opáskovanie pozícií materiálu, skenovanie materiálu a pripravovanie objednávok.
  • Riadenie procesu vyskladňovania materiálu na základe výrobných objednávok a "pick listov" s cieľom zabezpečiť optimálny chod výrobného procesu.
  • Zabezpečenie bezproblémového presunu materiálu na miesto výroby v súlade s výrobnými objednávkami a "pick listami".
  • Zabezpečenie efektívnu komunikáciu a informovanosť v rámci vlastnej pracovnej zmeny a udržuje otvorenú a pravidelnú komunikáciu s ostatnými operátormi.
  • Práca na 3 zmeny (po 8 hodín).

Mzdové podmienky:
  • Bonus za dochádzku vo výške 150 € mesačne.
  • Bonus za polyvalenciu od 30 do 100 € mesačne.
  • 13. a 14. plat zabezpečený.
  • Príplatky podľa zákonníka práce.

Iné výhody:
  • Príspevok na stravovane vyplácaný do výplaty
  • Podpora práce v tíme.
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja.
  • Príjemné a bezpečné pracovné prostredie.
  • Plná podpora zo strany koordinátora.

Doprava zabezpečená z nasledovných obcí: Lozorno, Stupava, Bratisl ava, Šaštín, Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže, Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Veľké Leváre, Malacky, Skalica, Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč, Senica, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov, Jakubov, Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad, Plavecké Podhradie, Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetový líder v oblasti automobilového a technologického priemyslu - inšpirácia k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Manuálna zručnosť
  • Schopnosť pracovať s presnosťou a pozornosťou na detaily
  • Schopnosť vykonávať prácu v stoji
  • Práca vhodná pre mužov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4830108  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac