Vedúci výrobno-technického úseku

Mlyn Kolárovo, a. s.

Miesto práce
Železničný rad, Kolárovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V snahe posilniť náš tím hľadáme skúseného jednotlivca na pozíciu Vedúceho výrobno- technického úseku.
Čo všetko budeš mať u nás na starosť:
- zabezpečovať organizáciu a riadenie činnosti podriadených pracovníkov (cca 25 pracovníkov)
- plánujovať zmeny a podporovať zamestnancov na nižších pozíciách pri ich pracovných činnostiach
- organizovať a koordinovať vykládku materiálu a jeho vstupnú kontrolu, v zmysle interných smerníc
• manažment bežných technických, výrobných závad a plánovaných technických úloh,
• koordinovať neplánované technické zásahy a sanácie havarijných situácií,
• zabezpečovať revízie technologických zariadení a sledovať ich správne fungovanie,
• zodpovednosť za riadenie tímu technikov,
• plánovať a rozdeľovať prácu medzi jednotlivých pracovníkov,
• zabezpečovať kontrolu vykonanej práce a dodržiavanie kvalitatívnych noriem,
• zlepšovať efektivitu a produktivitu výrobno-technického úseku
• spolupráca s vedením spoločnosti, reporting
• evidencia technickej dokumentácie.

Prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
• istotu a dlhodobé zamestnanie
• zamestnanecké benefity vo forme:
príspevku na dieťa,
príspevku na dochádzku do zamestnania,
príspevku na vysokoškolské štúdium dieťaťa zamestnanca,
príspevok na stravu (elektronická stravovacia karta)
podpora ďalšieho vzdelávania
príspevok na DDS vo výške 2%
13. plat na veľkonočné sviatky
14. plat na vianočné sviatky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Potravinárske zameranie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

- Riadiace schopnosti
- Vedenie tímu - cca 25 ľudí
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Precíznosť, technické myslenie, analytické myslenie, komunikatívnosť
• Flexibilita, schopnosť samostatne identifikovať, analyzovať a riešiť problémy

Spoločnosť Mlyn Kolárovo, a. s. je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1994. Zaoberá sa spracovaním pšenice a raže a odbytom vlastných mlynárskych výrobkov pre pekárne a obchodné reťazce.
V rokoch 1995-2018 realizovala firma rozsiahlu investičnú činnosť v rámci ktorej sa vybudoval najväčší a jeden z najmodernejších mlynov v strednej Európe a zaradila sa medzi špičkových spracovateľov obilia v regióne s dennou mlecou kapacitou 730 ton. Spoločnosť má zavedený systém kvality ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, medzinárodný systém kvality a bezpečnosti potravín International Food Standard (IFS) a Tesco Food Manufacturing Standard (TFMS)
Počas vyše dvadsaťročného pôsobenia sa spoločnosť vždy spoliehala na profesionalitu, ambície a lojálnosť svojich spolupracovníkov. Odzrkadľuje to aj personálna politika, ktorá je založená na úsilí zabezpečiť vhodné pracovné podmienky, príjemnú pracovnú atmosféru a poskytnutie možnosti ďalšieho vzdelávania svojim zamestnancom. Zvýšenú pozornosť venuje udržaniu spokojnosti zamestnancov so zameraním na ich výkonnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4765031  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac