Logo PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Servisný inžinier / technik región Košice

PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
od 01.06.2024
1 400 - 1 600 EUR/mesiac- výsledné mzdové ohodnotenie závisí od schopností a skúseností uchádzača, detaily radi prezradíme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
do nášho mladého a energického tímu hľadáme nového kolegu. Ak ťa zaujíma práca servisného technika, komunikácia s tímom a pracovná náplň nižšie ti je blízka, budeme sa tešiť na tvoj životopis.

U nás sa budeš denne stretávať s:
-prípravou zariadení na základe požiadaviek zákazníka podľa dohodnutých požiadaviek.
-poskytovaním opravárenských činností zariadení a vedenie evidencie o týchto činnostiach.
-komunikáciou s HelpDesk tímom, servisnými technikmi a tiež s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
- poskytovaním inštalácií, upgradov produktov spoločnosti na lokalite zákazníka podľa vytvorených plánov, buď prácou samostatne alebo ako súčasť tímu.
- s poskytovaním servisov zariadení na lokalite zákazníka, adresovaných buď priamo od zákazníkov alebo prostredníctvom procesu spoločnosti
- so vzdelávaním v oblasti aktualizácie produktov alebo služieb a využívanie existujúcich zručností a znalostí na nájdenie riešenia incidentov
- s pravidelnou komunikáciou s manažérom zákazníckeho servisu alebo supervízorom

• Ak máš motiváciu, bude ťa u nás čakať výhodný balíček odmeňovania.
• Ochotný, nápomocný kolektív a inkluzívne, starostlivé a priateľské pracovné prostredie.
• Možnosti kariérneho rastu a rozvoja v perspektívnej oblasti.
• 3 dni "Sick days"
• Stravné nad rámec zákona
• Služobné vozidlo k dispozícii
• Mobilný telefón aj na súkromné účely

• Multisport s príspevkom zamestnávateľa
• Bližšie informácie na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore – oprava elektronických zariadení a mechanických častí (PC HW components)

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, flexibilita, adaptabilita, ochota, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy a organizovanosť

Vedúci dodávateľ zariadení pre elektronické platobné systémy - bankomatov, elektronických platobných terminálov, platobných a informačných kioskov. Sme dcérska spoločnosť nadnárodnej gréckej spoločnosti úspešne pôsobiacej na Slovensku od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4830780  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac