Hlavný radca - inšpektor, dočasná štátna služba

Regionálna veterinárna a potravinová správa Bratislava - mesto

Regionálna veterinárna a potravinová správa Bratislava - mesto, Polianky, Dúbravka
Termín nástupu
01.06.2024
1 107,5 EUR/mesiac+ osobné príplatky, príplatok za služobnú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné ucelené odborné činnosti v príslušnom odbore štátnej správy - hygiena potravín a úradná kontrola potravín RP. Samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce hlavne v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a príprave podkladov na rozhodovanie, tvorba opatrení, kontrolná a inšpekčná činnosť vrátane vydávania rozhodnutí a prešetrovanie sťažností.

- príspevok na stravovanie
- príspevok do 3.piliera odo dňa nástupu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinátstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť právnych predpisov:
- ústava SR a zákonov: zákon č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákon č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov, predpisy vydané na jeho základe, priama aplikácia právnych aktov EU vo vzťahu k potravinám.
Ukončené vysokoškolské štúdium 2. stupňa na školách na VŠ smer potravinárstvo

RVPS BA-mesto je rozpočtová organizácia zriadená zákonom. Vykonáva štátnu správu vo veterinárnej oblasti, vo veciach potravinového dozoru, na úseku veterinárnej farmácie, výroby, uvádzaní krmív na trh a úseku zdravia zvierat.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Ružová
Tel.: +421905559211
E-mail: poslať životopis
ID: 4825767  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 107,5 EUR/mesiac