Servisný poradca / Prijímací technik

Todos Panónska s. r. o.

Miesto práce
Todos Exclusive s.r.o., Bratislava-Panónska cesta
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda 1600,00 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe podľa provízie (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novo-pripravovanej prevádzky pre značku CUPRA hľadáme kolegu, ktorý sa vyzná v automobiloch, má technické myslenie, vie viesť kolektív, nebojí sa stresu a má komunikačné nadanie. Staň sa členom nášho kolektívu, neváhaj a zašli nám svoj životopis s fotografiou.

Pracovná náplň:
- identifikácia potrieb zákazníka
- obhliadky vozidiel pri poistných udalostiach a kalkulácia opráv
- príjem a výdaj vozidiel v servise
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise
- zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenovej kalkulácie
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, e-mailová)
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
- práca 5 dní v týždni s možnosťou dohody na pracovnej dobe
- nutná prax minimálne 3 roky

- práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- vzdelávanie a podpora osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovar

Váš životopis s fotografiou, ako aj motivačný list zasielajte výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, doprava, príp. iné technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- technické znalosti automobilov a servisu
- práca v autorizovanom servise výhodou
- znalosť programov DMS a ELSA výhodou
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značku Cupra a americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Utľak
E-mail: poslať životopis
ID: 4792640  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac